Beylikdüzü çiçekçi
Anasayfa Sevgiliye Çiçek Anneme Çiçek Doğum Günü Çiçeği Yeni Bebek Yeni İş Terfi Açılış Düğün

ANASAYFA

SÖZ NİŞAN

GEÇMİŞ OLSUN

BUKETLER

CENAZE

KUTUDA ÇİÇEK

TERARYUM

ORKİDELER

SAKSI ÇİÇEĞİ

YAPAY ÇİÇEK

ÖZÜR ÇİÇEĞİ

GELİN EL ÇİÇEĞİ

YURTİÇİ

YURTDIŞI Beylikdüzü Çiçekçilik - Yeni Dogan Bebek Çiçeği Sayfamıza Hoşgeldiniz? Yeni Dogan Bebek Çiçeği Sipariş İçin 0507 699 22 33 Gardeniaçiçek ailesi olarak, sevdikleriniz için mükemmel çiçeklerin adresi... 1984 yılından bugüne, kaliteli ve üst segment çiçekçilikte daima aranan isimlerden olan Gardenia Çiçek, sevdiğiniz insanlara yapacağınız harika sürprizler için kaliteli ve özel çiçekler sunuyor. Kaliteli çiçeğe ulaşmak şimdi sizin için çok kolay. Yapmanız gereken sadece Gardenia Çiçek internet sitesinden istediğiniz çiçeği seçmek. Gerisini bize bırakın. Çiçeğinizi özenle hazırlayıp, özel teslimat araçlarımızla sevdiklerinize teslim edeceğiz. İnternet sitemizi mutluluğu paylaştığınız günlerde kullanmanızı dileriz.

14 Ürünler | 1 | 


 
Yeni Dogan Bebek Çiçeği - Yeni Dogan Bebek Çiçeği siparişi - Yeni Dogan Bebek Çiçeği gönderme - Yeni Dogan Bebek Çiçeği gönderimi-Yeni Dogan Bebek Çiçeği yolla-Yeni Dogan Bebek Çiçeği çeşitleri-Yeni Dogan Bebek Çiçeği modelleri

© Çiçek siparişi ve teslimatı ile ilgili genel bilgiler: Çiçeğinizin teslimatı sipariş formunda belirtmiş olduğunuz alıcı adresine yapılacaktır. Alıcıya belirtilen adreste ulaşılamaz ise, çiçek apartman görevlisi, komşu veya arkadaşına imza karşılığınde teslim edilebilir. Bazı oteller, hastaneler, işyerleri ve okullar güvenlik nedeniyle, çiçeğin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin vermemektedirler. Bu durumda çiçek ilgili yerdeki görevli tarafından alıcıya iletilmek üzere imza karşılığı teslim alınmaktadır. Çiçek göndermede, Çiçek aranjmanlarımızda kullanılan yan ürün ve malzemelerde (kurdela, çakıl talları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler yapılabilir.
; -   GSM: 0538 697 46 46